Останні новини

30% зразків не відповідають нормі: фахівці проаналізували проби бензину зі столичних АЗС

Антимонопольний комітет постійно штрафує учасників ринка палива через штучне утримання штучної вартості. Але цьогоріч через світову нафтову кризу АЗС змушені були приспустити цінники. Ще рік тому бензин марки А95 коштував понад 30 гривень, то вже зараз ціна коливається від 25 до 27 гривень. Експерти проаналізували якість пального на заправках. Виявилось, що деякі проби можуть бути небезпечними для двигуна автомобіля. 

Це в ефірі телеканалу Kyiv Live прокоментував директор інститут споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/v6Hy3B0N7HQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

За його словами, за цей рік показники якості пального суттєво погіршились:

"Близько 30% зразків, які ми перевірили, не відповідали нормативам ДСТУ. Буквально рік назад не було ще таких поганих результатів. Найбільше порушень було знайдено на маленьких та середніх АЗС, на великих всеукраїнських мережах порушень не було"

Також експерт зазначив, що потрібно обирати тільки перевірені АЗС великих мереж:

"Потрібно не гнатися за дешевою ціною, заправлятися на великих АЗС перевірених"

Нагадаємо, 14 жовтня біля Київського зоопарку патрульні евакуювали 35 автівок. При цьому біля нього не так давно відкрили триповерховий паркінг.

Вийти в ефір