Останні новини

"Коли клятви підписано кров’ю": у Києві триває фотовиставка першого стрімера Революції Гідності

У Києві, в Будинку кіно, на День захисника України відкрилася фотовиставка кореспондента Радіо Свобода Андрія Дубчака "Коли клятви підписано кров’ю". Вона присвячена в першу чергу подіям, пов’язаним із російсько-українською війною на Донбасі.

Про це повідомив фотограф Андрій Дубчак у Facebook.

"Усього 13 світлин, якими спробував передати назву виставки. Так… Зараз ми живемо у непевні часи. Так. Багато хто зневірений. Так. Могло бути і краще. Реально ж могло! Але ми маємо свободу думки, свободу висловлювання, свободу вибору. І за ці наче прості, але важливі речі заплачено життям та кров’ю десятків тисяч добровольців, військових, цивільних, дітей. Загрози від Росії та від внутрішніх колаборантів нікуди не зникли. Навпаки, ці загрози сьогодні ще більші і ще підступніші. Але ж маємо стояти! Маємо йти лише вперед! Бо ми є одні з тих, хто живе у час, "Коли клятви підписано кров'ю", - написав Дубчак.

Screenshot_12.png

Фото: fotoafisha.com

Screenshot_1.png

Фото: fotoafisha.com

Додамо, що Андрій Дубчак - перший стрімер Євромайдану, фільмував та стрімив багато подій Революції Гідності, у тому числі трагічні дні 18,19,20 лютого 2014 року. Лауреат Європейського конкурсу Lovie Awards у номінації Інтернет-відео за відео з "ялинки". Висвітлював події під час анексії Криму.

ДЕ: Будинок Кіно, Саксаганського 6, Київ, Україна

КОЛИ: 14 жовтня - 04 листопада 2020 рокукожного дня з 12:00 до 20:00

ВХІД: вільний (на умовах дотримання карантиних заходів)

Нагадаємо, у столичному Мистецькому Арсеналі показали виставу про вибори й протести в Білорусі. П’єсу білоруського драматурга Андрія Курейчика "Ображені. Білорусь (сія)" читали в ролях. Режисером став Максим Голенко ("Дикий театр").


Вийти в ефір