Останні новини

"Більшість водойм поза межами контролю": Микола Томенко назвав найбільші екологічні проблеми столиці

Одна з найбільших проблем у Києві - це повітря. У столиці не так багато підприємств, як було 20 років тому, проблема у транспорті та "середньовічній" енергії.

Таку заяву в ефірі телеканалу Kyiv Live зробив кандидат на посаду київського міського голови Микола Томенко.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/s3itclypVHY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"Треба зробити найсучасніший сміттєпереробний завод. Його треба зробити на території області, адже у Києві місця вже немає.", - зазначив кандидат.

За його словами, без допомоги Київської області Київ не впорається:

"Ми маємо співпрацювати з Київщиною. Підписати угоду, що вони нам, а що ми їм. Починаючи з фермерських продуктів і закінчуючи місцем під завод"

Також Томенко зазначив, що водоймами майже ніхто не займається:

"У нас більшість водойм поза межами контролю. Треба провести інвентаризацію водойм і зрозуміти, що там відбувається. Для мене повітря, вода й сміття - це одні з ключових проблем".

Нагадаємо, чинне законодавство України передбачає, що кожне місто, не лише Київ, має мати 3 документи: Генлан, територіальне зонування, план детальної забудови. Наразі у столиці досі немає реєстру історичних пам'яток, паспортів і охоронних договорів. 


Вийти в ефір