Останні новини

"Чіткий контроль за здачею кожного будинку": кандидат у мери Києва Гранцева про спосіб боротьби з незаконними забудовами

У місті має бути контроль за забудовниками та здачею цих будинків у експлуатацію. Саме це стане на заваді незаконної забудови. Буває так, що у результаті банкрутства підприємство не передає будинкові мережі на комунальний чи міський баланс десятиріччями. І у результаті підтоплень в дощ комунальники дуже довго їдуть на допомогу, бо будівлі не в них на балансі.

Про таку ситуацію з нерухомістю у столиці розповіла самовисуванка на посаду мера Діана Гранцева у прямому ефірі Kyiv Live.

"У нас є будинки, де комунальні мережі не стоять на жодному балансі", - прокоментувала поширену комунальну проблему підприємиця.

Або поширена ситуація з нічийною землею, коли хтось зробив незаконну прибудову, а йому не можна навіть зробити відповідний закону припис.

На Оболоні, де Гранцева працює разом з керуючою компанією, подібні проблеми вирішуються активними громадянами.

Гранцева стверджує, що аби вирішити проблему потрібно наступне:

"Чіткий контроль за здачею експлуатацією кожного будинку".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/EscFe2dbm8U" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Діана Гранцева, кандидатка на посаду мера Києва, самовисуванка, упевнена, що слід заборонити на законодавчому вигляді змінювати історичний вигляд столиці. Нові забудови треба робити комплексним проектом і дивитись, як воно виглядатиме у місті.

Вийти в ефір
30.10