Останні новини

"Кілька станцій в рік - це наша потреба. Це реально, бо ми це робили!" - Олександр Попов про розвиток метро

Кандидат на пост міського голови Києва від партії Опозиційна платформа - За Життя” Олександр Попов вважає, що наступного року реально завершити роботи та відкрити станцію метро, яка будується у напрямку Виноградаря.

Про це він розповів у прямомі ефірі телеканалу Kyiv Live у рамках проекту “20 питань до майбутнього мера”.

Він нагадав, що за час його каденції як голови КМДА у Києві було побудовано 6 станцій метрополітену, тобто будували 2 станції на рік. Такий темп для столиці є просто необхідністю.

“Зараз будується гілка на Виноградар, я вважаю, що в наступному році треба завершити. Там вже почали проходку робити, є все обладнання, є проект і розпочаті всі роботи”, - прогнозує політик.

На його думку, найперше - це треба добудувати метро на Виноградар, завершити за 1-1,5 роки станцію Львівська брама (побудувати вихід через складні ґрунти) та розпочати будівництво 4-ї гілки метро від Троєщини до Жулян.

“Основним питанням є фінансування. І говорячи про це, я б звернувся до Кабінету Міністрів, тому що розвиток метрополітену особливо в столиці - це проблема загальнодержавна і цього треба добиватись”, - підсумував кандидат Попов.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ud2AyH-IfIU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 15 жовтня у програмі "20 питань майбутньому меру" - людина із досвідом управління Києвом Олександр Попов. Традиційно у розмові - лише чіткі та зрозумілі відповіді на питання про конкретні проблеми киян. І лише максимум 3 хвилини на відповідь!


Вийти в ефір