Останні новини

"Ластівки" доліталися: на Дніпровській набережній сталася серйозна аварія

14 жовтня на Дніпровській набережній сталася серйозна ДТП. Дві іномарки неслися трасою на великих швидкостях. Під мостом на Поштові площі вони зіткнулися, у результаті пошкодивши й інші авто. Інформація про постраждалих уточнюється.

Про це повідомляє "Киев Оперативный".

Відеореєстратор іншої автівки зафільмував, як дві іномарки їдуть Дніпровською набережною на шаленій швидкості. 14 жовтня увечері згодом вони потрапили у ДТП. Інформація про постраждалих уточнюється, але з відео видно, що постраждали не лише "гонщики" - у бусика пом'ятий бік, а одна чорна іномарка - учасниця "забігу" - позбулася заднього колеса.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKyivOperativ%2Fvideos%2F631898320790028%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, у центрі Києва, на вулиці Саксаганського сталася ДТП. Кур'єр Glovo на високій швидкості протаранив Lexus RX 350.

Вийти в ефір