Останні новини

MagSafe для iPhone 12: стала відома проблема бездротової зарядки

13 жовтня компанія Apple провела презентацію нових продуктів. На ній, крім смартфонів, представили новий тип магнітної бездротової зарядки MagSafe, який заряджає новий iPhone 12 дуже швидко, але у разі дотримання однієї умови.

Про це повідомляє 9to5mac.

Під час підключення iPhone 12 до MagSafe-зарядки, пристрій заряджатиметься на потужності в 15 Вт. Однак попередні моделі, наприклад, як iPhone X і iPhone 8, заряджають тільки на потужності 5 Вт з подальшим апгрейдом до 7,5 Вт.

Якщо зарядка буде здійснюватися будь-який інший Qi-сумісній станції, незалежно від її потужності, iPhone 12 обмежуватиме співвідношення струму та вольтажу до 7,5 Вт.

Також наголошується, що заряджати iPhone 12 від MagSafe на потужності в 15 Вт можна тільки деякий час. Тому провідна зарядка буде швидша та ефективніша для смартфона.

r4hpgzb-770x433.jfif

Нагадаємо, Apple повідомили, що повертаються до MagSafe - бездротової зарядки, яка підключається до пристрою магнітним кріпленням. Також презентували HomePod mini - це домашня мініатюрна колонка висотою до 8 сантиметрів.


Вийти в ефір