Останні новини

"Ми виготовляли трамваї самі, а нинішня влада, на жаль, купує у Польщі", - кандидат у мери про відмову від маршруток

Кандидат на пост мера Києва Олександр Попов вважає, що вирішити проблему застарілого та неякісного громадського транспорту може власне проектування та будівництво нових вагонів трамваїв та виробництво нових тролейбусів та електро-автобусів. Новий транспорт витіснив би маршрутки, а з роботи підприємств, що вироблятимуть транспорт, надходили б податки до бюджету.

Про це він розповів у прямому ефірі телеканалу Kyiv Live у рамках проекту “20 питань до майбутнього мера”.

“Я нагадаю що ми в 2012 році почали такий проект, коли почали будувати власні трамвайні вагони. Це будувалось на базі нашого підприємства. На жаль, після 2013 року ця тема не була підтримана, купували з Польщі, у інших виробників, тільки не у себе”, - розповідає Попов.

Ці конструктори, які працювали у комунальному підприємстві, перейшли працювати у Бровари та розпочали там виробляти більш сучасні вагони для трамваїв та тролейбуси, які без контактної лінії можуть близько 30 км рухатись як електроавтобус.

“Я б маючи таку можливість, керуючи містом, повернув би їх до Києва, надав всі умови для того, щоб ми відродили в місті своє машинобудування і на засадах цього створили нові робочі місця, і виробляли б сучасний транспорт, який би повністю змінив те, що сьогодні давним давно "на ладан дихає" і вийшло з ладу. Особливо це стосується безумовно маршрутних таксі, які заполонили Київ. Поміняли б їх на автобуси і тролейбуси, які можуть перевозити велику кількість людей”, - констатував політик.

Краще купувати у своїх, а не за кордоном. Це сприяє отриманню податків з підприємств не тільки в місцевий бюджет, а ще на соціальне страхування, пенсійне забезпечення. 

“Цей проект дасть позитив ще й в економіці Києва, не тільки у вирішенні транспортних проблем”, - запевняє кандидат.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/c09cufBVEfI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 15 жовтня у програмі "20 питань майбутньому меру" - людина із досвідом управління Києвом Олександр Попов. Традиційно у розмові - лише чіткі та зрозумілі відповіді на питання про конкретні проблеми киян. І лише максимум 3 хвилини на відповідь!

Вийти в ефір