Останні новини

"Ми ж не можемо пити воду, яку пили у Середньовіччі", - кандидат у мери про необхідність заміни підземних комунікацій

У 2020 році на заміну підземних комунікацій використали 441 мільйони гривень. Житлово-комунальне господарство столиці "врятує" ремонт підземного Києва. 

Про це у прямому ефірі телеканалу Kyiv Live заявив кандидат на посаду мера Києва Микола Томенко.

"Підземним Києвом ніхто вже не займається десятки років. Умовно кажучи, ми живемо на потенціалі Києва 70-х років. Якщо взяти в абсолютних цифрах і те, що я знайшов у цьому році - здається 441 мільйони гривень використали на заміну підземних комунікацій. Це "крапля в морі", - сказав Томенко.

Він наголосив, що у столиці більше 80% зношеної підземної частини. 

"Жодного фонтану не буде найближчі 5 років за бюджетні кошти, концертів за бюджетні кошти, шоу, пішохідних мостів. Нам треба зайнятися підземних Києвом. Що це означає? Нам треба провести нові труби, щоб у вас була гаряча та якісна вода і, щоб не було планових відключень через місяць. Окрім труб, ми ставимо очистку озонову. Ми ж не можемо пити воду, яку пили у Середньовіччі", - наголосив кандидат.

Політик розповів, що у Києві наразі стоїть одна очисна озонова споруда, яка вартує близько 40 мільйонів. За його словами, для всього міста треба 10-15 подібних систем.

"Якщо ви продаєте підвал. Хтось робить кафе там, і він використовує більшу кількість води, то ви всі потерпаєте", - наголосив Томенко.

За його словами житлово-комунальне господарство столиці "врятує" ремонт підземного Києва. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/UzAcBTOn4Ds" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у суботу 17 жовтня у Києві відбудеться найвище світлове шоу в Україні. Дах торгово-розважального центру “Гулівер” стане арт-об’єктом, на якому 200 пристроїв динамічного світла протягом 15 хвилин показуватимуть ексклюзивний перфоманс.

Вийти в ефір