Останні новини

"Підвищити зарплати вчителям, щоб не їхали на заробітки" - Олександр Попов розповів про програму, яку збирається втілити в життя

Кандидат на посаду міського голови Києва від партії “Опозиційна платформа - За Життя” Олександр Попов побував в одному з навчально-виховних комплеків столиці. Він розповів про нові підходи у покращенні освіти, які збирається втілити у разі обрання його мером.

В прямому ефірі на Kyiv Live Олександр Попов поспілкувався з журналістами.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Krr-gOJtOHI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

“Я запитав у вчителів: от ваша думка, яке завдання влади? І вони підтвердили те, про що я вважаю треба принципово пам'ятати, - це підняття добробуту людей. За 6 років, як ви бачите, я аргументовано це довожу, цього не відбулось”, - говорить кандидат.

Він розповів, що поігршення добробуту вчителів пов’язано із спадом економіки: зростанням тарифів на комунальні послуги, транспорт, на харчування, на медикаменти.

“Владі можна дати лише одну оцінку - незадовільно, значить треба її міняти”, - закликав Попов.

Він розповів, що збирається повернути в дію програму, яка була напрацьована ще у 2013 році, а саме проект “Столичний стандарт освіти”.

“Він передбачав, що ми за певний період часу, 5 років, будемо виходити на нову якість освіти, яка дозволить для учнів мати такий багаж освіти, який дозволить вступити в будь-який ВУЗ не тільки в Україні, а й за кордоном. Цей проект передбачає підняття доходів вчителів, для того щоб зробити престижною людину, яка за фахом вчитель. Щоб вона сьогодні не кидала свою роботу та професію і поїхала за кордон, а тут лишалась”, - пояснив політик.

Що стосується нехватки місць у класах та перезавантаженості шкіл, Олександр Попов розповів, що єдиним виходом з проблеми бачить будівництво нових шкіл та реконструкція і добудови до старих.

Нагадаємо, 15 жовтня декілька десятків рідних і близьких українських полонених і безвісти зниклих на Донбасі військових і цивільних прийшли під Офіс президента з акцією "Прийшов час бути почутими". Учасники акції повторили вимоги, озвучені на недавній акції "Нагадай про кожного".Вийти в ефір