Останні новини

"Порожній передвиборчий піар": Іллєнко прокоментував обіцянку Кличка добудувати Подільсько-Воскресенський міст до кінця року

Подільсько-Воскресенський міст не відкриють до кінця 2020 року попри обіцянки мера Віталія Кличка. Міст будується ще з кінця 80-х років й досі не функціонує.

Таку заяву зробив кандидат на посаду Київського міського голови Андрій Іллєнко. Відповідне відео він виклав на своїй сторінці у Facebook.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fandriy.illenko%2Fvideos%2F5222064494500965%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

“Ми знаходимося на місці будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Я думаю всім киянам відомого. Який будується ще з кінця 80-х років. Уявіть собі, сьогодні вже закінчується 2020 рік, але досі ми бачимо, що кінця-краю немає. На жаль. От зараз ми знаходимося на місці, де фактично цей міст має переходити в автомобільну дорогу, а потім в розв’язку через яку машини, які їдуть з правого берега будуть роз'їжджатися на лівий берег, відповідно, на Троєщину та Воскресенку. І ось просто подивіться, в якому стані зараз тут знаходяться роботи і як інтенсивно вони ведуться”, – зазначив Андрій Іллєнко.

Коли кандидат приїхав на місце будівництва, він побачив тільки один бульдозер та самоскид – більше ніякого активної діяльності.

“Нещодавно Кличко піарився на цьому та казав: “Подивіться, ось-ось у киян буде новий міст, ось-ось по ньому підуть машини, ми навіть освітлення зробили”. Але подивіться, люди, на якому етапі знаходиться це будівництво. І чи треба було варто піаритися та ставити це освітлення в той час, коли недороблена робота? Мер обіцяв, що до кінця 2020 року тут поїдуть машини. Ви тільки подивіться... На кого розрахований цей порожній передвиборчий піар?” – запитав Андрій Іллєнко.

Іллєнко нагадав, що за останні роки з бюджету виділили 6,5 млрд гривень на добудову Подільсько-Воскресенського моста.

“Нам показують це освітлення, і черговий раз перед виборами дають порожню обіцянку, що після виборів отримаєте новий міст через Дніпро. Але цього немає. Чесно кажучи, цей порожній трьоп просто набрид. Ми приїхали сюди, щоб ви зрозуміли, як вам перед виборами фтюхують відверту туфту. Цей міст повинен бути добудований, але на наступний рік в міському бюджеті практично не передбачені гроші на його добудову. Вони навіть не почали будувати розв'язки, а без них нічого не буде. Тому що шість смуг транспорту будуть просто впиратися в дорогу на Русанівських садах, яка 5 метрів завширшки. А тут до побудови розв’язки ще й кінь не валявся. Це реальність, про яку ви повинні знати,” – підсумував політик.

Нагадаємо, дореволюційний будинок у Києві за адресою вулиця Володимирська, 93 опинився у аварійному стані. Жителі кажуть, що це через будівництво нової багатоповерхівки по-сусідству.

Вийти в ефір