Останні новини

"Сиди вдома на самоізоляції" - користувачі мережі відреагували на COVID-19 у Тищенка та його температуру 36,8

Народний депутат від фракції “Слуга народу” опублікував пост у своєму Facebook, де розповів що захворів на коронавірус та власне самопочуття. Користувачів мережі обурило те, що з температурою 36,8 політика госпіталізували.

Kyiv Live зібрав найгарячіші коментарі під дописом народного депутата.

Користувачка Ольга Малая пише: "Можливо, це місце в лікарні врятувало би життя дійсно важкохворій на корону людині. Але ж ні! Є більш важливіші дупи з задоволеним обличчям, самопочуттям танку та температурою 36,8. Сором та й годі".

Снимок3.PNG

"Covid - це звичайно лотерея, кому як пощастить, але з 36,8 займали ліжко в лікарні, у той час коли людей з 39,9 класти немає куди, це наглість та безвідповідальність! Сиди вдома, на самоізоляції!", - написала Єва Гірс.

Снимок.PNG

"Дуже смертельна температура! Вимагайте німецьких лікарів і хай рятують", - іронізує Татуся Бо.

Снимок2.PNG

Олена Мальнівська написала: "Ой, божечки! 36,8 температура поднялась! Люди з 39 градусами в лікарню потрапити не можуть - мість немає. Їв би краще лимони, чи що".

Снимок4.PNG

"Показуха. Ці показники температури є нормою для людини. Одразу ясно що балотуються одні бездарі, які і цього не знають", - прокоментувала допис Тищенка Наталія Анатоліївна.

Снимок5.PNG

Звичайно, під публікацією народного депутата Тищенка є багато і позщитивних коментарів, де його прибічники бажають йому швидкого обужання.

Нагадаємо, народний депутат Микола Тищенко захворів на коронавірус. Він зараз перебуває у лікарні.

Вийти в ефір