Останні новини

"Тендер на будівництво "мосту Кличка" виграла компанія, яка продавала вживані автомобілі": кандидат на посаду мера Микола Томенко розповів про вирішення проблеми доріг у Києві

Питаня доріг - вічна проблема Києва. Це ями по коліно, заміна вже покладеного асфальту. Віддати дороги якісним підрядникам - ось варіант вирішення цієї проблеми.

Про налагодження київської інфраструктури розповів у прямому ефірі Kyiv Live кандидат від партії "Рідний край" Микола Томенко.

Спершу слід переглянути стратегію та подивится, які магістральні шляхи та звичайні дороги є в Києві.

"Ми розуміємо, де у нас є автостради, де окружна дорога, де дороги, що потребують невідкладного ремонту і де є другорядні. Далі ми проводимо тендер. Я зроблю все, аби у минуле пішли вірменські, азербайджанські та часом українські посередники, у яких крім зв'язків у КМДА нічого немає", - запевнив Томенко.

У тендері мають брати участь компанії, що має техніку, успішні проекти у транспортній галузі тощо, впевнений депутат. Нині ж на генпідряднику, що просто близький до влади, втрачається 10-15%.

"Тендер на будівництво "мосту Кличка" виграла компанія, яка продавала вживані автомобілі", - згадав Томенко.

"Як проконтролювати якість доріг? Є чіткі, зрозумілі стандарти, які ми первіряємо і страхуємо обов'язковою угодою на 5-річний строк обслуговуваня дороги", - стверджує кандидат на посаду мера.

Згадав Томенко й про асфальтну проблему, яку теж потрібно вирішити.

"У нас є монополія на ринку виробників асфальту. Можливо, треба зробити ще якесь комунальне підприємство, аби зменшити на ціну на асфальт. Ціни неадекватні, я консультуюся зі спеціалістами".

Питання транспорту Микола Томенко розглядає у такому розрізі:

"Маршрутки треба на села передати. І російські маршрутки, виготовлені в Донецькій області - це ганьба, що вони їздять Києвом. Тому - тільки комунальний транспорт високого рівня".


Нагадаємо, нещодавно Київрада проголосувала за скандальні поправки до бюджету. Відповідне рішення підтримали 61 депутат. Це рівно половина +1. Документ, за який проголосували народні обранці, не узгоджували з бюджетною комісією.

Вийти в ефір