Явка та порушення
Явка станом на 8:00
Явка станом на 8:00
0 %
Порушення станом на 8:30
Порушення станом на 8:30
8

Останні новини

"Це мільярди гривень, які можна використовувати з акцизу на бензин", - Олександр Попов про вирішення проблеми доріг у Києві

Кандидат на посаду київського міського голови від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов заявив, що ремонт доріг у столиці можна зробити за допомогою коштів, які надходять у місцевий бюджет від акцизу бензину на автозаправках. За його словами, це мільярди гривень.

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу "Kyiv Live".

"Ця тема - підкріплена ресурсами. Що таке ресурс для розвитку шляхів у Києві? Коли ми приїжджаємо на заправку і сплачуємо за вартість, там є акцизний збір, який автоматично потрапляє у бюджет міста Києва. Це мільярди гривень, які можна використовувати і використовуються зараз. Ви ж бачите, що значно збільшився обсяг, які виконуються дорожніми службами. Наповнюваність цього фонду дійсно є значною. Тут є проблема, бо великий обсяг доріг потребує уваги, капітального ремонту та оновлення, але на це є ресурс. Що стосується мостів та шляхопроводів, що дуже важливо, то я вважаю, що це має бути розділено з Кабінетом міністрів. Частину ресурсів, яку можна і треба направляти на функції столиці, можна направляти саме для того, щоб вирішити проблему хоча б переїзду з лівого берегу на правий і навпаки. Аварійність мостів як і "Метро" так і "Патона" - дуже актуальні.

Він наголосив, щодо електромобілів, які не платять гроші за акциз бензину, треба буде знайти інше рішення. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/ieUE_k0zwig" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кандидат на посаду київського міського голови від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов заявив, що під час кризової ситуації, яка склалася під час пандемії, необхідно з квартплати, 20% якої складає "придворова" територія, перекинути на міський бюджет. Для того, щоб виплатити 6 мільярдів гривень заборгованості за послуги, які вже використані киянами, - треба знизити вартість самих послуг, щоб жителі міста були платоспроможними.

Вийти в ефір