Останні новини

"Вірус мені не страшний": ексдружина Дмитра Стужука раніше розповідала, що температуру не треба збивати

16 жовтня від ускладнення COVID-19 помер блогер Дмитро Стужук - чоловік однієї з найпопулярніших блогерок українського Instagram Софії Стужук. Вона розповіла, що спочатку він впав у кому, потім пережив клінічну смерть, після чого його серце зупинилося. У березні цього року Софія Стужук присвятила коронавірусу великий пост у своєму Telegram. Тоді вона писала, що вірус був "штучно створений" у 2015 році і заявляла, що температуру збивати не треба.

Kyiv Live зібрав матеріали, де блогерка розповідала, що коронавірус - це як грип.

У березні цього року Софія Стужук присвятила коронавірусу пост у своєму Telegram. Тоді вона писала відверту конспірологію, яка не мала нічого спільного з реальністю. Так, вірус, на її думку, був "штучно створений у 2015 році".

"Без сумніву, він минає не дуже приємно. Але небезпека відверто перебільшена. Він не набагато страшніший за звичайний грип, насправді. Вірус мені не страшний", — писала вона.

753ee00f-fba3-4549-a10b-91f34a29e575.jpg

Фото: Telegram-канал Софії Стужук

5239eeb4-c742-4fec-9e3c-a613356ff416.jpg

Фото: Telegram-канал Софії Стужук

62b0d2d9-1f85-45db-8e85-0d88da5f370e.jpg

Фото: Telegram-канал Софії Стужук

Screenshot_2.png

Фото: Telegram-канал Софії Стужук

"Важливо - не збивати температуру - позбавляючи таким чином свій організм захисних функцій. Ось, наприклад, в кінці цієї весни - в листопаді по-моєму, по Києву теж дуже сильний ротавірус ходив. Ми теж його пережили. І купа моїх знайомих і половина пацієнтів Джамали. Реально пів Києва перехворіли. Хто знає, чи успішно. Але ніхто Аналізи на штам точно не здавав", - продовжує дівчина.

Додамо, що минулого тижня чоловік розповів, що заразився коронавірусом на відпочинку в Туреччині, але дізнався про хворобу вже в Україні. Спершу лікарі наполягали на госпіталізації, але, блогер вирішив проходити лікування вдома. Він пояснював своє рішення тим, що "лікарня повністю забита людьми, деякі з них живуть в коридорі; харчування ніякого, паперу нема, столових приборів теж". Через низький рівень кисню в крові, Дмитру видали кисневий апарат.

"Я теж думав, що немає ніякого ковіду, і це все відносно. Поки сам не захворів. COVID-19 — хвороба не ефемерна! І важка", — писав блогер, розповідаючи про свій стан. 

Два дні тому Дмитро написав на своїй сторінці, що йому здається, що пік хвороби вже позаду і незабаром він піде на поправку. Проте 15 жовтня його терміново госпіталізували через погіршення стану. Його одразу забрали до реанімації й він був без свідомості.

Нагадаємо:

  • 16 жовтня відомий український блогер Дмитро Стужук помер у київській лікарні. Попередня причина - ускладнення на серце від коронавірусної хвороби.
  • 16 жовтня, від ускладнень коронавірусу помер відомий київський Instagram-блогер Дмитро Стужук. Його колишня дружина блогерка Софія Стужук виклала допис на своїй сторінці у соцмережі. Новина сколихнула увесь Insta-світ, слова співчуття почали висловлювати як відомі блогери, так і звичайні користувачі мережі.
  • "Тато трьох", "Чоловічий світ" та "бізнесмен". Так про себе у своєму інстаграм написав відомий блогер Дмитро Стужук. 16 жовтня його серце не витримало ускладнень від коронавірусу. Чоловік помер у лікарні, не приходячи до тями.

Вийти в ефір