Останні новини

Апеляційний суд зобов'язав забудовника на вулиці Стеценко знести один та чотири поверхи у двох будинках

16 жовтня Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, відповідно до якого забудовника зобов’язано зменшити поверховість зведених будівель. Замість 4-ьох він побудував 5-ти та 8-ми поверхові будівлі. 

Про це зазначається у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

У червні 2020 року за позовом прокуратури міста Києва окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав забудовника за власний рахунок провести перебудову об’єктів нерухомого майна по вул. Стеценко, 30 в м. Києві, збудованих із перевищенням встановленої поверховості.

 Попри те, що вказана ділянка відноситься до земель садибної забудови і має обмеження в поверховості забудови до 4 поверхів, забудовник збудував 5-ти та 8-ми поверхові будівлі.

Не погоджуючись із рішенням адміністративного суду, забудовник подав апеляцію, яку Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив, а рішення суду першої інстанції залишив без змін.

Нагадаємо, 16 жовтня столичні правоохоронці викрили чоловіка у причетності до поширення дитячої порнографії. Фігуранту оголошено про підозру. За скоєне йому загрожує до десяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Вийти в ефір