Останні новини

Астролог розповіла, скільки ще буде катастроф у 2020 році та коли можна розслабитись

2020 рік виявився складним, та після квітня 2021 року ми зможемо розслабитися. А до серпня наступного року повністю прийдемо до тями.

Про це розповіла астролог Ефа Форіна, повідомляє видання "Обозреватель".

Астролог розповіла, що якщо ми складемо цифри року, 2 + 0 + 2 + 0, ми отримаємо цифру 4, а в китайській нумерології цифра 4 - це смерть.

"Ми не можемо ігнорувати це значення, навіть якщо ми живемо не в Китаї, а в середній частині Європи. Все одно енергії є енергії, вони діють і на сході, і на заході, і на півночі, і на півдні. Тому саме по собі число 2020 на сукупності 4, а 4 - це смерть. Негативні енергії - це енергії, які спрямовані на дуже глибинні трансформації, а будь-яка трансформація завжди проходить через руйнування. Великі катаклізми ми і спостерігаємо.", - пояснює Форіна.

Астролог додає, що в цьому році ми спостерігали дуже багато планетарних зрушень. Багато планет було в ретроградному русі, і зараз ми маємо ряд планет в досить напруженому аспекті. Тобто, по суті, цей рік не дає нам перепочинку.

Також вона попередила, що в цьому році ми будемо спостерігати ще три великі авіакатастрофи, одна з них, на жаль, буде на території нашої країни. А також вона "побачила", що у світі буде ще до 5 техногенних катастроф.

"І якщо ви сподіваєтеся, що 31 грудня з останнім ударом годинника все стане на свої місця, ви помиляєтеся. Тут я можу і обнадіяти, і розчарувати. Розчарувати, тому що 2020 рік умовно триватиме до лютого 2021 року. Тому лютневі події несподіваного характеру нас дуже сильно захлиснуть. Але після 27-29 квітня 2021 роки нам вже можна буде, нарешті, розслабитися. А до серпня наступного року ми повністю прийдемо до тями", - пророчить астролог.

Нагадаємо, у середу, 14 жовтня, починається період так званого ретроградного Меркурія, який триватиме до 3 листопада. Тепер пояснити всі негаразди можна буде "невдалим" періодом - всі позитивні впливи планети змінюються до навпаки. 

Вийти в ефір