Останні новини

Білецький розповів про законопроект, який передадуть лідери маршу президенту України

14 жовтня "Правий сектор", "Національний корпус", ВО "Свобода" влаштували урочистий марш у Києві. Хода присвячена святу Покрови, українського війська та захисника. Одним з ключових завдань маршу - добитися реакції президента України Володимира Зеленського на законопроект, поданий ветеранської спільнотою, "Про колоборацію і колоборантів".

Про це заявив лідер політичної партії "Національний корпус" Андрій Білецький під час прямого ефіру телеканалу Kyiv Live.

"У нас є величезні проблеми ззовні, на фронті та всередині країни. Ми хочемо, щоб влада виконувала свої функції, захищала країну, а не дозволяла "п'ятій колоні" спокійно існувати, розвиватися, підточувати основи держави зсередини", - зазначив Білецький.

Політик наголосив, що цей законопроект не "про репресії, як люблять його подавати, скільки про те, що люди, які є прямими агентами Росії будуть виключені з медійного та політичного поля країни".

Білецький зазначив, що активісти пройдуть від червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка через вулицю Хрещатик до Офісу Президента.

"Я вітаю кожного українця. Це свято мирного українського неба. Його в першу чергу всім нам і бажаю, але не ціною капітуляції", - сказав Білецький.

За його словами, наприкінці ходи представники національних сил повторно передадуть документ президенту України.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/vvg454H6wMM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у Києві 14 жовтня о 14:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку стартував марш націоналістичних політичних сил. Активісти розпочали захід промовами, згодом же планують вирушити до Офісу президента, аби висловити йому свої претензії та вимоги.


Вийти в ефір