Останні новини

Близнюкам - бути собою, Ракам - цінувати те, що мають: гороскоп на 18 жовтня

18 жовтня не порадує киян гарною погодою, проте ощасливить насиченим днем. Комусь вдасться відпочити, а комусь - навіть заробити!

Kyiv Live дбає про своїх достославних глядачів і тому у нас завжди - найліпші зіркові прогнози.

Овен

Чиніть порядно, дотримуючись скрізь високої моральної відповідальності. Нездатність досягнути гармонії з навколишнім світом, знайти точку опори цього дня - ваша слабкість, яку необхідно подолати, аби успішно провести неділю.

Телець

Хоча вже останній вихідний, не впадайте у відчай: ви ще встигнете як слід затусити! Тримайтеся друзів, які є для вас соратниками по духу.

Близнюки

Якби вам часом не хотілося змінити знак і стати Водолієм чи, наприклад, Левом, ваш хрест нести вам до скону. А тому беріть від зірок усе, що вам належить: шалену юність та безвідоповідальність дій. Якби вам не треба було зосередитися на перспективі, майбутньому, кар'єрному зрості - іноді сама галактика каже зупинитися і побути собою у абсурдній коловерті життя. 

Рак

Колись те, що ви зараз робите, було для вас заробленим привілеєм, а зараз ви дивитеся на результат своєї "праці" як на непотріб. Не потрібно. Усе, що ви створюєте, має цінність для вас, і 18 жовтня чудовий день, аби оглянути увесь "хенд-мейд" і сказати: так, чорт забирай, я недооцінена генійка! Або геній - зірки не знають гендерних стереотипів.

Лев

Леви, розслабтеся. Усе, чим ви могли, ви допомогли оточуючим. Тепер час зробити собі "Секс на пляжі", можна не у барі, та як слід нагородити себе за християнське терпіння нехристиянською поведінкою.

Діва

Нам небо сказало, що 18 жовтня вам варто провести у піжамі з келихом білого та новим альбомом Woodkid на усю гучність. Урешті-решт, хлопець старався 7 років не для того, аби ви знову слухали "Зоряні війни" своїх сусідів(без образ, фанати франшизи).

Терези

Терезам слід зважити(перепрошуємо, у зірок примітивні каламбури), чи те, що вони роблять, дійсно те, чого вони хочуть. І перш ніж зрозуміти та осягнути своє призначення у цьому світі, варто просто запитати себе, чи став би я займатися цим до скону, якби скон був завтра? 18 жовтня для вас - день переоцінки себе.

Скорпіон

Цьому знаку варто скористатися вихідним наповну: уввімкнути запис усіх легендарних голів "Шеви", передивитися "Сантехнік та гарячі домогосподарки" у якості 240, пограти в шаради... Коротше, зайнятися тим, що приносить вам неймовірне задоволення. Якщо проведете неділю 18 жовтня у неймовірному задоволенні, то повертатися до робочого тижня буде легше.

Стрілець

Ваша підтримка - неоціненна розрада, яку мають ваші друзі. Не думайте, ніби вони про вас забули - час та відстань лише скріплюють ваші стосунки.

Козеріг

Козерогам варто взяти вихідний від себе - розвійтеся з друзями, аби не залишатися наодинці з нудьгою та лінню.

Водолій

Ваш естетичний смак ніколи не ставився під сумнів оточенням, але саме 18 жовтня стане тим днем, коли Водолієві уподобання як слід визнають серед кола друзів. Проведіть неділю так, аби під кінець дня декомунізувати якусь площу у своєму місті. А під крики "Гудбай, Ленін!" найліпше відсвяткувати перші осінні вихідні року. Те саме ви можете зробити й на Александер платц - варто лише купити квиток і не забувати про карантинні обмеження.

Риби

Рибна непосидючість навіть у вихідні вже давно стала вашою візитівкою. За жодних обставин не втрачайте цю родзинку - саме вона робить вас тим, кого кличуть на найкрутіші вечірки!

Нагадаємо, у церкві 18 жовтня вшановується пам’ять святої мучениці Харитини, яка постраждала за віру в місті Понте приблизно в IV столітті. Відомо, що в ранньому дитинстві Харитина залишилася сиротою і була вихована Клавдієм – благочестивою і доброю людиною. 

Вийти в ефір