Останні новини

Близнюкам - налягти на весла, Ракам - не боятися пліток: гороскоп на 17 жовтня

16 жовтня відгуділо, відгуло своїми насиченими подіями - мітингами, президентськими вікторинами... Час зустрічати успішний та щасливий день суботу, коли за келишком вина можна з чистою совістю позалипати на стірчку соцмережі, або завмерти у передчутті бою Ломаченка-Лопеса.

Kyiv Live обіцяє, що 17 жовтня з нами - достославне та незабутнє.

Овен

Овнам 17 жовтня нагадає, що час нарешті привести себе в форму до літа. Так-так, ви правильно прочитали. Зірки прекрасно знають вашу повільність - саме час зібратися та записатися у спортзал, аби сяяти на пляжах світу, коли вся ця коронавірусна ситуація завершиться. Зважаючи на прогнози, накачатися ви точно встигнете.

Телець

Відмінний день, щоб знову почати займатися спортом. Можна просто більше ходити пішки, а можна скласти цілу програму! Робіть те, що до душі саме вам.

Близнюки

Близнюкам радимо налягти на весла: останній ривок перед заслуженим відпочинком - це все, що вас чекає 17 жовтня.

Рак

Ракам слід подбати про свій імідж: інтуїтивно-логічний екстраверт - це беззапережно про вас, про те злі язики можуть боляче жалити й на них варто зважити.

Лев

Левам слід провести 17 жовтня як належить господареві прайду - величаво та в чому мати народила. Можете увімкнути бій Ломаченко-Лопес та на всі лади базікати, що змогли б краще - субота дозволить вам таку вільність.

Діва

Дівам радимо з розумом використати свій вихідний: так, щоб і згадати було соромно ,і аби набридливі сусіди притихли. А особливо так, аби бути готовими до робочого дня, ніби це не ви вчора били вазони біля галасливої забігайливки.

Терези

Терезам варто менше звертати уваги на оточуючих та більше піклуватися про себе. Це порада не лише на 17 жовтня.

Скорпіон

Скорпіонам найліпше залишатися цього дня вдома: у затишку сімейного гнізда. Можете навіть помріяти про щасливий квиток на матч "Україна" - "Іспанія".

Стрілець

Ооо, Стрільцям небо радить як слід відтягнутися! Найвідповідальніший момент уже пройшов, ви впоралися, тож можна видихнути, відкрити шипуче пиво та витягнутися увесь зріст на канапі. Уввімкінть найдурніше відео на YouTube - ви заслужили розслабитися.

Козеріг

Козерогам слід наповну насолодитися відпочинком з сім'єю.

Водолій

Водолії не будуть Водоліям, якщо не втнуть якусь штуку чи не влаштують маленький армагедон. Проте добре ,якщо ви все встигнете за одну тільки суботу!

Риби

У Риб відчуття пригод, як нюх у котів - невід'ємна перевага. Тож зануртеся у вир подій з головою - ваша ясна голівонька здатна на неймовірні ідеї, час їм перенестися з паперу чи монітору лептопа на танцпол!

Нагадаємо, 17 жовтня православні вшановують пам'ять Єрофея (Ієрофея), який є першим Афінським єпископом і учнем апостола Павла. Єрофей - член ради старійшин Ареопагу. Його обернув в християнство апостол Павло. Після цього він став першим Афінським єпископом. У світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів, День Стрейт-едж або Edge Day, Міжнародний день кредитних спілок.

Вийти в ефір
30.10