Останні новини

Їздить на смузі громадського транспорту та перевищує швидкість: кортеж мера Кличка систематично порушує ПДР

Кортеж київського міського голови Віталія Кличка їздить по місту з перевищенням швидкості, провокує аварійні ситуації, часто пересувається смугою громадського транспорту і проскакує світлофор за секунду до червоного.

Про це повідомляє видання "Страна.UA"

За кілька годин Кличко порушив три правила дорожнього руху.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gkCXwQ9igWc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

  • По Гаванському мосту його джипиїхали зі швидкістю 110 км / год. При тому, що зараз на цій ділянці дозволено лише 80.
  • Коли на середині мосту з'явилося скупчення автомобілів, кортеж Кличко перебудувався в крайній правий ряд. Рух там було вільний, бо це виділена смуга для громадського транспорту. При цьому створення виділених смуг для громадського транспорту в Києві Кличко називав одним зі своїх найважливіших досягнень за час перебування на посаді мера.
  • Спускаючись на Набережно-Хрещатицьку, перша Toyota Sequoia з Кличком в салоні проїхала на жовтий сигнал світлофора, а слідом його охорона вже проскакувала на червоний.

Крім того, водії-охоронці, які возять Кличко, створюють аварійні ситуації на дорозі. Машини супроводу, яка прикриває головний джип з мером, часто їздить по розділовій лінії розмітки, відразу займаючи два ряди. Це робиться з метою безпеки, щоб у попереду машини, що йде з кортежу було місце для маневрів вправо і вліво.

В цілому, за три таких грубих порушення ПДР може набігти кругленька сума штрафів - понад тисячу гривень.

Нагадаємо, 

Вийти в ефір