Останні новини

Хрещатик буде перекрито до пізнього вечора - кореспондент Kyiv Live

Сьогодні, 16 жовтня, інвестори ЖК “Патріотика”, “Еврика” та “Патріотика на озерах” перекрили Хрещатик. Саму ж вулицю збираються звільнити о 20:00.

Про це розповіла журналістка телеканалу Kyiv Live.

За її словами, незважаючи на прохолодну погоду та дощ, мітинг продовжується та Хрещатик досі перекрито.

До протестувальників ані міський голова Віталій кличко, ані хтось із адміністрації так і не вийшов. Акція протесту триватиме до 20:00.

Нагадаємо, 16 жовтня інвестори житлових комплексів від банку "Аркада" вийшли на мітинг перед КМДА та перекрили Хрещатик. Декілька тисяч ошуканих вкладників хочуть, щоб до них вийшов мер Києва Кличко. Активісти поставили на сходи мерії інсталяцію з міні-будинками, які їм мають належати.

Основна вимога вкладників - мати гарантії, щоб об'єкти передали іншій компанії та ввести в експлуатацію готові будинки без жодних доплат з боку вкладників.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vXS9O9M4_nU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Через перекриття Хрещатику затримується рух автобусів №№ 24, 114. Рух автобусів організовано за схемою вихідного дня вул. Михайлівською, Володимирським проїздом, пл. Софійською, вул. Володимирською.

Вийти в ефір