Останні новини

Кіно, яке відчує кожен: в Україні вперше відбудеться фестиваль для глядачів з порушеннями зору або слуху

В Україні вперше відбудеться фестиваль "Дні доступного кіно". Всі фільми фестивалю будуть вперше доступні для незрячих або нечуючих людей. 

Про це повідомила прес-служба заходу.

Фото - Прес-служба

Для програми фестивалю агенція "Доступне кіно" створила звукоопис та розгорнуті субтитри до таких фільмів української класики, як "Тіні забутих предків" (1964) Сергія Параджанова, "Земля" (1930) Олександра Довженка і "Пропала грамота" (1984) Бориса Івченка. Усіх їх можна буде переглянути на офіційному сайті агенції.

Окрім цього, в межах фестивалю можна буде подивитися нові українські стрічки - документальний фільм "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" Надії Парфан та мюзикл "Гуцулка Ксеня" Олени Дем’яненко. Також будуть доступні всесвітньо відомі стрічки, які будуть анонсовані додатково.

Безкоштовно переглянути фільми можна буде на партнерських майданчиках – онлайн-кінотеатрах Takflix та Sweet.TV – за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті агенції "Доступне кіно".

Подивитись кіно глядачі з порушеннями зору або слуху матимуть змогу за допомогою безкоштовних програм для смартфонів "Earcatch" та "Subcatсh".

Вийти в ефір