Явка та порушення
Явка станом на 8:00
Явка станом на 8:00
0 %
Порушення станом на 8:30
Порушення станом на 8:30
8

Останні новини

Кияни вимагають впровадити охорону у школах за державний кошт

Кияни вимагають впровадити охорону столичних шкіл за бюджетний кошт. Адже наразі подвір'я шкіл є фактично публічним місцем, в якому можуть перебувати сторонні особи.

Відповідна петиція з'явилась на сайті Київміськради.

“Школи повинні бути безпечним і благоустроєним середовищем для наших дітей. Ні в кого не виникає сумнівів, що неприпустимими є ситуації, коли в дітей виривають з рук телефони на подвір’ї школи… Коли вандали з навколишніх будинків трощать новенькі спортмайданчики чи елементи благоустрою… Коли на території шкіл особи кримінальної зовнішності з наркотичною речовиною чекають старшокласників за якимсь сарайчиком… коли вночі виламують вікна разом з металічними гратами і виносять з класів оргтехніку, придбану найчастіше батьками… коли вчителі виводять з туалету молодшої школи педофіла, який туди якимсь чином потрапив… коли зранку на майданчиках розкидані використані шприці, розбиті пляшки чи інші продукти “відпочинку” місцевого контингенту… коли на шкільних стадіонах агресивні особи вигулюють собак, а трав’яний покрив шкільних подвір’їв вкритий собачими екскрементами…”, - йдеться в петиції. 

За словами ініціаторів петиції в більшості київських шкіл діє приватна охорона, яку наймають і оплачують батьки школярів. Однак вона є вагомим і несправедливим навантаженням на батьківські гаманці. Оскільки охорону комунального закладу наймають батьки, в силу багатьох факторів вона часто є напівлегальною або нелегальною, надає обмежений спектр послуг, що робить її неефективною, обмежує права учасників освітнього процесу, не несе повної відповідальності, якщо трапляються небажані інциденти. Фактично батьки надолужують особистими коштами бездіяльність і неефективність комунальної влади.

За 2 роки Міська Рада так і не спромоглася виконати дану ініціативу. Профільні департаменти та управління стійко ігнорують вимоги містян.

У петиції вимагається:

1. Фізична охорона, навчена і оснащена відповідними технічними засобами, у функції якої входить в тому числі контроль відвідувачів, виклик групи швидкого реагування, затримання порушників.

2. Наявність групи швидкого реагування.

3. Розширення мережі відеоспостереження. Відеокамери повинні з’явитись також в коридорах і вестибюлях і обов’язково на подвір’ї, на фіртках і воротах. Відновити ті що вкрадені, або не працюють.

4. Розробити загальні правила допуску до навчальних закладів сторонніх осіб та забезпечити їх виконання.

Нагадаємо, у центрі сучасного мистецтва "М17" триває виставка художника Віктора Сидоренка "Несвоєчасне". До неї увійшло близько 50 робіт – фотографії, ескізи, живопис, відео, які об’єднує тема пляжу.


Вийти в ефір