Останні новини

Клуб на Кирилівській відкриває концертний майданчик: що там буде та коли

У Києві у клубі ∄, який також відомий як "клуб на Кирилівській", відкриють простір Concert Hall для виставок і концертів. Перша виставка NONDUAL стартує тут уже 29 жовтня і триватиме до 27 листопада: на ній покажуть інсталяцію з використанням генеративних аудіо- та візуальних технологій.

Про це йдеться у повідомленні на сайту клубу.

Перша виставка Nondual і серія концертів стартують 29 жовтня. Це аудіовізуальна інсталяція голландського продюсера Альберта ван Аббе, який використовує генеративні аудіо- та візуальні технології для створення розширеного, абстрактного і безмежного концертного досвіду. На відкритті також виступлять український продюсер Voin Oruwu і артистка Zavoloka.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8MA_E7bU9TE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Concert Hall розташований в колишньому покинутому металургійному заводі, який перетворився в Першу пивоварню Києва в 1872 році. Зараз ці зали стали майданчиком для різноманітних подій, обладнані для презентації сучасного мистецтва і музики на Подолі, районі, який розвивається.

Виставка буде працювати з 29 жовтня по 27 листопада. У ці п’ять тижнів заплановано 10 концертів по четвергах і п’ятницях. Вартість одноразового квитка на виставку — 150 гривень, на концерт — 690 гривень (з можливістю безкоштовного відвідування виставки в будь-який день).

У просторі дозволять перебувати тільки в масці, кількість відвідувачів також буде обмежена згідно з карантинними нормами. Уперше на території ∄ можна буде фотографувати, але це стосується тільки виставкового простору.

Нагадаємо, другий місяць осені наповнений масої музичних подій в Києві, які мають заповнити той пробіл, що з'явився під час посиленого карантину. Ми сподіваємось, що епідеміологічна ситуація не погіршиться та розповідаємо про найбільші концерти, які відбудуться в столиці протягом жовтня.

Вийти в ефір