Останні новини

На Київщині люди заселились до будинку, у якому немає жодних комунікацій

На Київщині люди заселились до будинку, у якому немає жодних комунікацій. Власникам квартир обіцяли, що комунікації будуть підключені ще у серпні, проте ні води, ні газу, ні електроенергії у будинку немає.

Журналістка Kyiv Live поспілкувалась з жителями квартир.

До редакції з проханням допомогти звернулась Катерина. Вона розповіла, що забудовник здав будинок без жодних підключених комунікацій. Жінка має двох неповнолітніх дітей і зараз знімає житло. Термін оренди закінчується цього місяця і жінці з дітьми по суті не буде куди йти.

“Ми прийняли право власності в червні. На яких умовах? Нам сказали, що через тиждень-другий у вас електропостачання і усі комунікації будуть. Я розумію так, якщо ми отримуємо право власності, значить ми маємо право ним користуватись, жити тут, але без всяких умов, без світла без води ми це зробити не можемо", - розповыла Катерина.

Лише до однієї з квартир з будівництва протягли кабель, по якому квартиру під’єднали до електроенергії. Жителька Ірина домоглась підключення, оскільки вже заселилась та не має куди йти. Жінка працює в школі, а тому світло їй необхідно для роботи.

"Мер приїжджав, звертався до забудовника: ви в курсі в яких людина умовах живе? Забудовник каже - перший раз чую”, - переповіла Ірина.

Разом із журналісткою жителі вирішили запитати у забудовника чому у квартирах досі немає жодних благ цивілізації, але двері їм ніхто не відчинив.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cv4yoFa6wu8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у місті Фастів, що на Київщині, розшукують неповнолітнього Богдана Чухлєбова. 17-річний хлопець пішов з дому та не повернувся.

Вийти в ефір