Явка та порушення
Явка станом на 8:00
Явка станом на 8:00
0 %
Порушення станом на 8:30
Порушення станом на 8:30
8

Останні новини

На Лівобережній водій автобуса відмовився допомогти пасажирці на візку, а іншу затис дверима

На лівому березі Києва водій автобуса відмовився допомогти жінці в інвалідній колясці та прищемив дверима жінку, яка намагалась допомогти першій. Інцидент трапився 10 жовтня поблизу станції метро “Лівобережна”.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала киянка Тетяна Шахнюк.

Жінка у візку попросила водія під’їхати пандусом ближче до зупинки та просила людей про допомогу. І чоловіки, і жінки на прохання не реагували, прагнучи скоріше зайняти сидячі місця. 

Тетяна підбігла до водія з проханням під’їхати ближче та відкрити пандус, але реакції від нього не дочекались.

“Я забігла до водія - він махав рукою щоб йшла я геть. Кондуктор сказала, що вона не водій і допомагати не стане навіть у проханні під’їхати пандусом до бардюра”, - пише жінка.

Допомогти Тетяні вирішив хлопець, що проходив повз, але пандус не відкидався та був просто заколочений. На прохання до водія вийти та відкрити пандус, він прищемив Тетяну дверима автобусу, коли та була на сходах.

“Поки ми планували як жінку доставити у автобус, я говорила водію, що він має вийти і відкрити цей злощасний пандус, бо є певно закон, бо є людяність. Але не чули такого ... він поїхав, і закрив двері, коли я була на сходах ( і це шок три!), придавивши мене, на мій галас двері таки відчинив і я випала з того маршруту, у якому зібралася купа ..., самі думайте як їх назвати…”, - обурилась киянка.

На изображении может находиться: небо, мотоцикл, облако и на улице

Джерело: Facebook

Вона зафіксувала і номер маршруту, і його бортовий номер та вирішила добиватись справедливості.

На изображении может находиться: на улице

Джерело: Facebook

Пізніше жінка написала, що через великий розголос у соцмережі, вона домоглась покарання для водія - його звільнено.

“Вчора мені телефонував керівник транспорту Литвинов Сергій Дмитрович і сьогодні я отримала номер наказу про звільнення водія і вибачення. Мені дуже шкода, що я розгубилась і не маю номера тієї жіночки, щоб сказати їй, що є і не байдужі”, - написала Тетяна.

Нагадаємо, з 14 жовтня в Україні офіційно дозволили торгувати ліками через інтернет. Влада встановила певні обмеження: не можна онлайн продавати сильнодіючі препарати, або ті, що мають реалізовуватися лише при наявності ліцензії з обігу наркотичних речовин. Також лише оффлайн можна буде придбати ліки за рецептом, хіба що, є електронний.Вийти в ефір