Останні новини

Напали на АТОвця: у Києві невідомі побили військовослужбовця, що перебував у російському полоні

У Києві невідомі чоловіки побили АТОвця, що був у російському полоні більше двох років. Військовослужбовець Іван зробив зауваження щодо припаркованої автівки, а незнайомці почали розмахувати кулаками. Чоловіка забрала "швидка", а винуватці втекли, побивши також і дружину потерпілого.

Про усю ситуацію розповів на своїй Facebook-сторінці побратим Івана Микола Потоцький.

16 жовтня невідомі напали на Івана та його дружину, коли ті забирали візок для бійців від волонтерів із відділення пошти. Чоловік посигналив майбутнім нападникам з огляду на те, як була припаркована їхня BMW. Ті вийшли й почали гамселити по автівці бійця, а коли він вийшов розбиратися - вдарили і його. Дружина Івана заступилася за чоловіка, і теж отримала свою долю ударів. 

Невідомі втекли, наостанок пом'явши бампер автівки АТОвця. Зараз Іван у лікарні.

Раніше він перебував у російському полоні 2 роки й 11 місяців, у грудні цього року його випустили. У госпіталі він теж побував: лікував травми та захворювання від полону аж до сутички 16 жовтня.

Нагадаємо, Міністерство оборони України перерахувало перші виплати родинам загиблих юнаків у літаку АН-26Ш, що впав під Харковом. Ця сума склала понад 28 млн грн. Решту обіцяють виплатити після завершення розслідування падіння літака під Чугуєвим.

Вийти в ефір