Останні новини

Не айфоном єдиним: що ще презентувала компанія Apple

13 жовтня компанія Apple провела презентацію нових продуктів. Вона відбувалася під гаслом "Hi, Speed" - і це є грою слів, де фраза "Привіт, швидкість" співзвучна із і "high speed" - "висока швидкість".

Kyiv Live розповідає, чим ще порадувала компанія, окрім нових смартфонів. 

MagSafe

Apple повідомили, що повертаються до MagSafe - бездротової зарядки, яка підключається до пристрою магнітним кріпленням.

Нова версія MagSafe - MagSafe Duo. Це легко переміщуваний "килимок", що дозволяє заряджати годинник і айфон одночасно. Компанія представила також спеціальні чохли з цією технологією. Зарядний пристрій, шкіряний чохол-гаманець, силіконовий і прозорий чохли для iPhone 12 будуть доступні з 23 жовтня. Шкіряний чохол для iPhone 12 - c 6 листопада.

HomePod mini

HomePod mini - це домашня мініатюрна колонка висотою до 8 сантиметрів. Дизайн колонки мінімалістичний і досить стильний. Вона підтримує голосового помічника Siri, Apple Music, а й кількох інших аудіосервісов. Якщо піднести телефон до колонки, музика відразу відтворюватиметься зі стереосистеми. 

Крім того, Siri здатна розпізнавати різні голоси й давати персоналізовані відповіді. Наприклад, видавати особисті плейлисти членів сім'ї.

Нагадаємо, 13 жовтня компанія Apple провела презентацію своїх нових продуктів. Зокрема, нової колонки для дому та лінійки нових смартфонів. Детальніше читайте у нашому матеріалі. 
Вийти в ефір
30.10