Останні новини

Не починати нових справ, не купувати дорогого: з 14 жовтня почався ретроградний Меркурій

У середу, 14 жовтня, починається період так званого ретроградного Меркурія, який триватиме до 3 листопада. Тепер пояснити всі негаразди можна буде "невдалим" періодом - всі позитивні впливи планети змінюються до навпаки. 

Таким прогнозом поділилася тарологиня Ольга Соломка, пише видання OBOZREVATEL.

Як зазначила тарологиня, раз на кілька місяців розвертається і Меркурій, а оскільки ця планета відповідає за зв'язки, торгівлю, контакти і контракти, то все, що з цим пов'язано, краще в цей період призупинити. Або принаймні мінімізувати.

"Не бажано купувати нічого значного й дорогого, не укладати відповідальних угод, не розпочинати нових справ. Бо потім можна жорстко розчаруватися. Зате можна продовжувати те, що вже почали, завершувати різні справи, наводити лад і розчищати старі завали, звільняючи місце для нових вражень і проєктів", – наголосила Соломка.

Вона також додала, що ніхто не забороняє мріяти і планувати, малювати і уявляти свої майбутні звершення, розробляти шляхи досягнення. А втілювати всі плани можна буде вже згодом, у листопаді.

Для порівння, у період ретроградної Венери, що відповідає за любов, можуть погіршуватися стосунки, а ретроградний Марс, який, до речі, триває нині з 10 вересня до 14 листопада, спонукає до невмотивованої агресії та активізації воєнних дій, які, втім, закінчуються крахом.

Нагадаємо, 14 жовтня відзначають низку свят в Україні - День захисника України, День українського козацтва, День художника України та День створення Української Повстанської Армії. Віряни відзначають Покрови Пресвятої Богородиці.

Теги:
Вийти в ефір