Останні новини

Невиїзна Троєщина: жителі Деснянського району скаржаться на відсутність тролейбусів

Жителі Деснянського району кожен день добираються з Троєщини до роботи 2,5 години. А все через карантинні обмеження, встановлені в громадському транспорті. 

Про це обурені кияни розповіли у сюжеті Kyiv Live.

Жителі Троєщини не можуть потрапити на роботу, бо у міські тролейбуси їх просто-напросто не пускають через карантинні обмеження. Містяни обурються, що за їхі податки транспорт ганяє "порожняком". Дехто пропонує підзаробити кортежу Кличка, якщо той не може забезпечити місто тролейбусами.

"Машини КМДА хай возять з Троєщини, автобуси організовують. У них є службовий транспорт, хай возять. Що значить 11/14(тролейбуси) раз в півгодини ходять сидячі(місця - прим.ред.)?", - обурюється киянка.

Мерія тим часом інспектує інший район.

А ось анонсований Подільсько-Воскресенський міст, що раніше обіцяли відкрити до Нового року, тепер будуватиметься довше, зазначив заступник мера Густєлєв. Він не підтвердив запуск мосту до 1 січня. Мовляв, будівництво може затягнутися, бо через коронавірус матеріали можуть затримати на кордоні. Проте на камеру заступник Кличка свої слова не повторює. Мало того, нешанобливо спілкується з майбутнім електоратом.

"Густєлєв: Спокійно, спокійно, я вас чую.

Киянка(до Кличка): Ви все, що можна, не виконуєте! Чому ви так проти людей? Ми вас вибирали!"

До слова, кияни песимістично налаштовані щодо новобудов Кличка:

"Будує оцей міст до парку. А так, щоб щось для людей, я не бачу нічого хорошого, по житлу, наприклад", - бідкається місцевий житель.

На вулиці Алматинській нарікають: живуть у бруді, а генеральне прибирання мають лише перед візитами влади.

"Беруть за прибудинкову територію страшні гроші. Бруд навкруги!", - жаліється пенсіонерка.


Нагадаємо, 14 жовтня біля Київського зоопарку патрульні евакуювали 35 автівок. При цьому біля нього не так давно відкрили триповерховий паркінг.

Вийти в ефір