Останні новини

Нове слово у "чорному" піарі: у Броварах два юнаки заклеїли кандидату номери на білбордах

У місті Бровари двоє невідомих упродовж ночі замінили номери, присвоєні кандидату у виборчому бюлетені, на 18 агітаційних білбордах. Поліція затримала порушників.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МВС України.

У Броварах вночі на 17 жовтня двоє невідомих порушили виборче законодавство: заклеїли справжній номер кандидата на 18 білбордах вигаданим. Ними виявилися кияни 21 та 23 років, у них поліцейські вилучили драбину та різноманітне приладдя.

На порушників склали 18 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 212-24 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, або діяльності суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму) Кодексу України. Матеріали направлено до суду для прийняття рішення.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmvs.gov.ua%2Fvideos%2F355665119077769%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="308" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, 13 жовтня орендаря столичного парку “Нивки” судили за нанесення місту збитків у 2 млн грн. Договір оренди на майно, на якому він "наживався", розірвали.

Вийти в ефір