Останні новини

Нові зірки в кадрі та заміна актора: 8 цікавих та несподіваних фактів про комедію "Скажене весілля 3"

Зйомки третьої частини української комедії "Скажене весілля" офіційно завершилися. Вони тривали протягом двох місяців, а всього було відзнято більше 30 годин матеріалу, із яких до фінальної версії увійдуть лише 90 хвилин.

Про це повідомила прес-служба стрічки.

9 (1).jpg

Фото - Прес-служба

Kyiv Live зібрав 8 найцікавіших и несподіваних фактів про фільм "Скажене весілля 3":

  1. Перші дві частини запам'яталися гладачам завдяки багатьом факторам, зокрема - зірковим обличчям в кадрі. У третьому фільмі з'явиться Надія Мейхер, яка зіграла матінку-настояльку Грушевського монастиря. Також глядачі побачать зірку серіалу "Школа" Анну Трінчер та учасницю "Жіночого кварталу" Валерію Товстолес. Також до своїх ролей повернуться Позитив та Потап.
  2. Продюсер та репер Потап вже писав запальні треки до цієї комедії, один з яких був з Олегом Винником. Тож їх нова композиція знову стане саундтреком, але в ній улюблений співак "вовчиць" заспіває в дуеті з іншим зірковим виконавцем. Але з ким, поки що таємниця.
  3. Знімальний процес тріквелу мав тривати один місяць, але розтягнувся аж на два. Такі скландощі з'явилися через те, що команда працювала в умовах пандемії коронавірусу.
  4. Центральним героєм або просто "нареченим" цього разу стане молодший син Захар. Святослав Жмурко, який зіграв його у попередніх частинах, повідомляв, що більше повертатися у "Весілля" не збирається. Але ж події фільму розгортаються через чотири роки після сіквелу. Тому його роль виконає син Наталії Сумської та Анатолія Хостікоєва В'ячеслав Хостікоєв.
  5. Низка незвичних весіль продовжується і у третій стрічці, адже на цей раз на героїв очікує ромське весілля. Наречену зіграла Катерина Файн, її родичів - актори циганського театру "Романс", а батька на екрані зобразив Народний артист України Ігор Крикунов. Зокрема, одного з гостей зіграв і Петро Чорний.
  6. С самого початку історії Сердюків творці задумали, що імена дітей Василя були отримані на честь героїв видатних українськиї творів. Так, Катруся була названа на честь "Катерини" Тараса Шевченко, Наталка - це "Наталка-Полтавка" Івана Котляревського, а Захар отримав своє ім'я через "Захара Беркута" Івана Франка.
  7. Зірка першого фільму Джиммі Воха-Воха з моменту прем'єри дав багато інтерв'ю українським виданням та каналам. За декілька років його українська значно поліпшилися, а тому, ймовірно, вже зовсім скоро він зможе претендувати і на справжнє громадянство.
  8. Актор Арам Арзуманян, який зіграв палкого сусіда на ім'я Ашот, поєднав зйомки у "Скаженому Весіллі 3" з участю в шоу "Танці з Зірками". А свій перший номер він виконав під пісню Потапа і Олега Винника - "Найкращий день", яка є офіційним саундтреком комедії.

Раніше ми писали про найцікавіші факти про фільм "Номери" Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва.

Вийти в ефір