Останні новини

Офіс не пропонувати: стало відомо, які найпопулярніші вакансії на ринку праці

Українці стали втричі активніше цікавитися дистанційною роботою. Більшість з них - молоді люди на старті кар'єри. Вакансій на дистанційці теж стало більше - на 22%. На одну вакансію серед молоді претендують 21 амбітні працівники. Однією з найпопулярніших сфер залишається галузь торгівлі і продажів.

Такими даними поділилися фахівці OLX Робота.

Найактивніші при пошуку – молоді люди на старті кар'єри: на одну віддалену вакансію, яких у третьому кварталі було 1,8 тис, відгукується в середньому 21 пошукач. Середній рівень доходу – 12 500 грн.

На другому місці за кількістю вакансій для дистанційної роботи – сфера торгівлі та продажів (1,2 тис вакансій у третьому кварталі, що на 34% більше, ніж у другому). Середня зарплата – 11 500 грн.

Трете місце посідає сфера маркетингу та реклами (630 вакансій у третьому кварталі з середньою зарплатнею у 10 000 грн), четверте – транспортно-логістична сфера (330 вакансій; середня зарплата – 16 000 грн), п’яте – IT та телекомунікації (230 вакансій; середня зарплата – 16 800 грн).

До топу вакансій входять: офіс-менеджер, менеджер Instagram-сторінки, менеджер з продажів, оператор call-центру та адміністратор.

Нагадаємо, 17 жовтня підтоплення заполонили Київ. Не обійшла ця участь і лівий берег: біля проспекту Кубанської України, 22, справжній потоп. Автівки їздять дорогою і робризкують воду з-під коліс фонтанами.

Вийти в ефір