Останні новини

Олександр Попов розповів про світову практику, яка допоможе розвантажити центр Києва від машин

Кандидат на посаду київського міського голови від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов розповів чи робитиме платний в'їзд у центр міста. Він вважає, що необхідно шукати компроміс із містянами. До прикладу він привів світову практику, де водії у центр міст заїжджають почергово з однаковою цифрою номерного знаку. Таким чином, за словами політика, це допоможе розвантажити рух у столиці України.

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу "Kyiv Live".

"Треба розглядати ефективну організацію дорожнього руху. До речі, у 2013 це питання було вирішено, а у 2014 центральна частина міста за грантові кошти Світового банку була розглянута як така, де розглядалося, де треба зробити світлофори, додати чи переставити, де зробити підземні переходи, де зменшити роботу зеленого чи червоного світла та як запустити громадський транспорт. Для того, щоб центральну частину міста звільнити настільки, наскільки це можливо. Цей проект з врахуванням думки фахівців десь лежить на полиці й припадає пилом. Його треба підняти, вивчити, можливо внести якісь корективи, але його не можна просто так викинути", - розповів Попов.

Політик наголосив, що "підземка" - це теж вирішення проблеми у центральній частині міста. За його словами, з деяких питань можна зробити референдум серед киян.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/mwxm3eleh68" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кандидат на посаду київського міського голови від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов заявив, що ремонт доріг у столиці можна зробити за допомогою коштів, які надходять у місцевий бюджет від акцизу на автозаправках. За його словами, це мільярди гривень.

Вийти в ефір