Останні новини

Овнам - "затащити" як Бущан, Тільцям - бити байдики: гороскоп на 15 жовтня

Щойно відгомоніло-відгуло 14 жовтня, з файершоу та чуттєвими промовами, тож можна дізнатися, що ж приготувало усім небо після насиченого Дня захисника Вітчизни. Кому смішки, а кому, як-то кажуть, грішки?

Kyiv Live підніме для вас таємничу завісу зірок.

Овен

Овнам 15 жовтня радимо розслабитися: влягтися зручніше, налити улюбленого пива, повболівати за улюблену команду. Іноді хочеться простого людського "оце Бущан затащив!" і нічого більше.

Телець

Тільцям варто подбати про вирішення організаційних питань, проте, якщо зовсім ліньки, то можна і просто побити байдики. Саме такий халявний день вам віщує небо.

Близнюки

Близнюкам у коловерті життя так хочеться іноді просто зупинитися, лягти на траву, скласти руки на животі і вдивлятися-вдивлятися у загадкову синь неба... Проте 15 жовтня - лише четвер і тому зберіться та гідно закінчіть робочий тиждень!

Рак

Ракам небесна канцелярія обережно махає пальчиком: свобода у юному віці - це, звісно, круто, але надмірна зневага до будь-яких правил не навчить вас як поводитися у складних ситуаціях. Сильна і незалежна - це, звісно, добре, проте презирливість та думка, що все вам саме влаштується - неприпустимий егоїзм.

Лев

Левам 15 жовтня здаватиметься сном: все примарне й нереальне, і ви їсте паніні з Кеньї Уестом... А якщо серйозно, то вам також можна розслабитися: напруга останніх місяців, коли все йшло не за планом, трохи відпустить вас зі сталевої хватки. До слова, не забудьте порадувати себе квитками на бій Ломаченка-Лопеса! Букмекери не зірки, проте кажуть, що буде гаряче!

Діва

Усе, чого коли-небудь бажали Діви, у принципі, вже збулося. Тому зірки радять вам утримати те, що маєте.

Терези

Терезам друга декада жовтня обіцяє лише блага. Адже невдовзі пора день народжень, ви сповните свої мрії, а часом вам у цьому допоможуть близькі. Цей неповторний присмак свята, що осьдечки вже на носі - саме це зробить ваш день успішним.

Скорпіон

Скорпіонське терпіння знане усіма знаками зодіаку, проте випробовувати його не варто. Укус скорпіона може стати останнім, що ви відчуєте.

Стрілець

Стрільцям залишилося зовсім трошки до кінця найвідповідальнішого моменту вашого життя, а далі - спокійний ритм та мінімум навантажень окуплять сповна витрачені роками нерви.

Козеріг

Козерогам радимо подбати про здоров'я - зараз саме час привести до ладу поганий зір чи вічну алергію.

Водолій

Працелюбність Водолії відома здавна. Варто чекати пропозицій на відповідальні проекти - ви вже доросли до власних звершень!

Риби

Рибам 15 жовтня варто налити келих аперолю, уввімкнути останній трек Монатіка та відірватися наповну - як трудівник місяця можете собі це дозволити, з керівництвом домовилося небо.

Нагадаємо, 15 жовтня - Всесвітній день сільських жінок - це день, коли суспільство має звернути увагу на те, що багато хто з жінок, що проживають у сільській місцевості, не мають доступу до якісної медицини та сфері обслуговування, які стали важливою частиною сучасного життя. Також святкують Всесвітній день боротьби з раком грудей, Всесвітній день миття рук, Міжнародний день білої тростини, Міжнародний день сільських жінок.

Вийти в ефір