Останні новини

Пережив клінічну сметь: український блогер Дмитро Стужук потрапив у реанімацію через коронавірус

Відомий український блогер Дмитро Стужук зараз знаходиться у реанімації київської лікарні. Причина - ускладнення від коронавірусної хвороби. У блогера були проблеми із серцево-судинною системою, тому недуга дала ураження на серце. Зараз Стужук перебуває у дуже важкому стані: вночі пережив клінічну смерть. 

Про ситуацію з колишнім чоловіком у Instagram розповіла блогерка Софія Стужук.

Снимок экрана (384).png

Уночі 15 жовтня Дмитру, що днем раніше повернувся з лікарні зі стабільним станом лікуватися додому, стало зле. Родичі викликали "швидку". У клінічній лікарні №4, що в Солом'янському районі, чоловіка поклали до реанімації.

"Нічого хорошого, і нічого зрозумілого", - написала Стужук у соцмережі вночі 16 жовтня.

Вранці стало відомо, що стан блогера вкрай нестабільний. Хвороба дала ускладнення на серце і він пережив клінічну смерть. Самопочуття чоловіка погіршується: він жодного разу за добу не прийшов до тями, а серце, за словами колишньої дружини, не справляється з навантаженням.

Снимок экрана (385).png

Днем раніше блогер виклав фото, де повідомив фанатам, що його стан стабільний. Стужук захворів на відпочинку у Турції, по прийїзді здав позитивний аналіз на коронавірус. Його обстежили у лікарні №4 та хотіли покласти на госпіталізацію, проте стан закладу не зміг цьому сприяти - там ремонт. Чоловіку назначили кисневе лікування. Блогер вирішив залишитися вдома.

Пізніше стало відомо, що Дмитро Стужук померПопередня причина - ускладнення від коронавірусної хвороби. 

Нагадаємо, народний депутат Микола Тищенко захворів на коронавірус. Про це журналістам повідомило джерело з фракції "Слуга народу".

Вийти в ефір