Останні новини

Після семи років мовчання: Woodkid випустив довгоочікуваний альбом "S16"

Популярний французький режисер, дизайнер та музикант Йоанн Лемуан, більш відомий під псевдонімом Woodkid, сім років не повертався до музики після релізу "The Golden Age" (2013). Але тепер тривала пауза завершилася і він представив світу нову платівку під назвою "S16". 

Про це повідомило німецьке видання musikexpress.

WOODKID - S16

Фото - соцмережі

Після випуску першого альбому Лемуан зробив з Woodkid світовий бренд, але музика відійшла для нього на задній план. Основними його заняттями стали робота режисером в різних ЗМІ, а також кліпмейкерство. До речі, від знімав музичні відео для Кеті Перрі, Лани Дель Рей, Тейлор Свіфт та інших. Але прийшов час повернутися до музичної кар'єри.

В своєму новому альбомі "S16" артист знову рефлексує та задається екзистенційними питаннями, а однією з головних деталей релізу є саме сірка, на честь якою реліз і отримав свою назву. Нові пісні сповнені різних образів та символів, Woodkid згадує Голіафа, а назви пісень по типу “Horizons Into Battlegrounds” більше нагадують назви голлівудських блокбастерів. І не дарма, адже його музика відповідає відчуттю на великому екрані, завдяки неймовірній гучності, звучанню струн і своєму вокалу.

Альбом Woodkid - "S16" вже доступний для прослуховування на цифрових майданчиках.

Раніше ми писали, що Макс Барських випустив новий альбом "1990" з суперхітами про кохання.

Вийти в ефір