Останні новини

Полякова посварилася з головою МОЗ Степановим через концерт у Харкові: що вимагала артистка

Українська співачка Оля Полякова стала гостею "Ток Шоу №1" на телеканалі "Україна 24". Там під час прямого ефіру вона поспілкувалася з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим про її нещодавний концерт у Харкові. Але між ними виникла перепалка.

Полякова обурилася словами Степанова / Україна 24, скріншот

Фото - Скріншот

За словами Полякової, голова Харківської ОДА розповів їй, що концерт не був заборонений карантином, а скандал навкруги нього - це, скоріш за все, передвиборчі маніпуляції.

"Хотіла б запитати у міністра Степанова про його слова про спалах захворюваності COVID-19 після концерту в Харкові, де я брала участь. Після ваших слів про те, що захворюваність зросла, ціла низка ЗМІ та чиновників використовували ваші слова і висловлювалися на мою адресу не зовсім коректно. Я не можу залишити вашу заяву без відповіді", - підкреслила співачка.

Полякова впевнена, що після її виступу у Харкові не зросла кількість захворювань на COVID-19. Зокрема, вона зауважила, що статистика після концерту лише зменшилася (2 жовтня 342 хворих, а 4 жовтня - 271).

"Якщо динаміка зменшилася, то виступ Полякової впливає позитивно і її концерт треба проводити щодня? Я хочу вірити, що ви помилилися в цифрах, фактах і уявленнях, коли видавали інформацію таким чином, що ЗМІ перекрутили її некоректно по відношенню до мене... Якщо ви помилилися, то скажіть це зараз, я вас зрозумію, так буває, адже у вас складна нервова робота. Але миритися з передвиборчими маніпуляціями, в яких моє ім'я використовують, я не буду", - заявила вона.

В свою чергу, голова МОЗ відповів, що Ользі треба більш уважніше подивитися на його заяви щодо її виступу. За його словами, усі претензії було висунуто не особисто до неї, а до організаторів заходу.

"Ви там наводили цифру 342 хворих на 2 жовтня, на сьогодні це близько 500-600 осіб, які страждають на COVID-19. Ми під час пандемії і під час такого зростання коронавірусної хвороби, при всій повазі до вас, до всіх ваших колег, які виступають в цій індустрії, не будемо дозволяти проводити ці масові заходи. Ми не можемо нехтувати здоров'ям громадян. Будь-які масові заходи, в тому числі концерти, є тими факторами, які впливають на зростання коронавірусної хвороби. І не важливо, який артист проводить цей концерт", - зауважив Максим Степанов.

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова викликала голову Харківської ОДА на бесіду під час прямого ефіру в Instagram.

Вийти в ефір