Останні новини

Помер військовий, який підпалив себе на Майдані

Військовий Микола Микитенко, який підпалив себе на Майдані Незалежності, помер 14 жовтня у лікарні. Останні дні він був у комі.

Про смерть батька повідомила його донька Юлія Микитенко у Facebook.

"Сподіваюсь, ти нарешті знайдеш там спокій. Люблю тебе, па. З миром",– написала вона.

У ніч із 10 на 11 жовтня Микола Микитенко облив себе горючою сумішшю на Майдані Незалежності в Києві й підпалив. Він потрапив до лікарні з опіками третього ступеня тяжкості. Унаслідок цього чоловік отримав 90% опіків тіла.

121613463_3363072533769387_8531961510654614312_n.jpg

Микола Микитенко. Фото: Facebook

У поліції заявили, не знають про причини самопідпалу Микитенка. Однак активісти та донька загиблого переконані: причиною такого вчинку став протести проти дій чинної влади. Донька Микитенка заявила: її тато усвідомлював, що робить. 

"Незгода з діями чинної влади, а саме розведення військ на лінії розмежування і повзуча окупація Росії. Він був абсолютно при тверезій пам’яті і чітко усвідомлював, що робить. Не намагався себе загасити. Загасити намагалась молодь, яка підбігла. У фонтані на Майдані", – розповіла Микитенко. 

Нагадаємо, для самоспалення він одяг свою форму та усі ордени. Волонтерка Наталія Воронкова організації "Волонтерська сотня Доброволя"  розповіла, що чоловік - життєрадісний та люблячий. На сторінці Микитенка у Facebook — нечисленні пости з критикою чинної влади.Теги:
Вийти в ефір