Останні новини

Пообідати без коронавірусу: у Google Maps з'явилася нова функція

Google удосконалив свої карти. Відтепер користувач при задаванні маршруту зможе промоніторити заповненість парків, скверів чи кафе. Для закладів також буде передбачена інформація, які заходи безпеки вимагаються для відвідування.

Про це йдеться у блозі компанії.

Источник: blog.google

Відтепер у Google Maps можна буде створювати маршрути, заздалегідь знаючи, наскільки заповнений парк, сквер, пляж чи кінотеатр. Для закладів харчування чи інших місць громадського скупчення передбачена довідка з коронавірусної протидії: чи потрібно вдягати маску, чи міряють на вході температуру тощо. Інформація про це з'явиться у розділі Health & Safety(Здоров'я та Безпека). 

Источник: blog.google

Фото блог компанії

Також буде доступний Live View - це режим реального часу, за якого ви зможете отримати усю наведену вище інформацію, перебуваючи поруч із закладом. Невдовзі нова функція  стане доступною для користувачів усіх операційних систем та комп'ютерів.

Нагадаємо, пошуковик Google представив нову функцію, що дозволяє знайти пісню за мелодією. Для цього потрібно насвистіти чи намугикати композицію у мікрофон. Нові можливості вже доступні на iOS та Android.

Вийти в ефір