Останні новини

Правоохоронці Київщини здійснили мрію 6-річного хлопчика

Правоохоронці Київщини здійснили дитячу мрію 6-річного хлопчика. Єгор хоче стати поліцейським. І в день захисника України, йому вдалось спробувати на собі цю професію.

Про це повідомляє пресслужба Поліції Київської області. 

Незважаючи на складну долю, Єгор має добре серце та благородну мріяю– хоч на день стати поліцейським та допомагати людям.

Про заповітну мрію хлопчика дізналась керівник інклюзивного центру Білої Церкви Леся Руденко. Хлопець перебуває під опікою їхнього центру упродовж трьох років, тому вони звернулись по допомогу у здійсненні мрій до працівників місцевого відділу поліції.

121616788_3414043578650790_2496091680398080240_o.jpg

Начальник Білоцерківського відділення поліції № 1 Андрій Галюк запросив малюка "на службу", де на нього вже чекала його справжня поліцейська форма.

"Робочий день Єгорчика розпочався з плідної роботи – потрібно розглянути безліч «документів» та особисто проставити підписи і печатки. Хлопчик так захопився поставленими завданнями, що й не помітив, як пролетів час. Після «поліцейської роботи» на нього вже чекала екскурсія по відділу поліції та службовий автомобіль. Він із неприхованим захопленням оглядав поліцейську автівку та навіть подавав команди у гучномовець", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Єгор  познайомився із роботою кінологів, які провели для маленького колеги майстер-клас із службовими собаками.

Нагадаємо, 15 жовтня у Києві відбудеться акція пенсіонерів силових структур. Вони вимагатимуть від влади справедливого нарахування пенсій. Мітинг розпочнеться під Будинком офіцерів.


Вийти в ефір