Явка та порушення
Явка станом на 8:00
Явка станом на 8:00
0 %
Порушення станом на 8:30
Порушення станом на 8:30
8

Останні новини

Про симптоми COVID-19, лікування та "втечу" з лікарні: останній пост блогера Стужука, який помер від коронавірусу

16 жовтня колишній чоловік фітнес-блогера Софії Стужук Дмитро помер в лікарні. Він хворів на коронавірус, та його серце не витримало ускладнень хвороби. 

Свій останній пост в Instagram блогер опублікував за день до смерті.

У дописі він розповів про хворобу. Блогер написав, що ймовірно, заразився у Туреччині і вирішив здати тест на коронавірус.

"Погано мені стало на другий день відпочинку в Туреччині. Я прокинувся серед ночі від того, що у мене набрякла шия і було важко дихати. При цьому трохи боліла живіт. На наступний день почав з’являтися кашель, але температури не було. Явних симптомів хвороби — теж, тому я подумав, що це можуть бути наслідки занять спортом, зміни клімату і харчування, ну і плюс сон під кондиціонером. Після повернення з Туреччини відразу ж пішов здавати різні аналізи, робити УЗД і про всяк випадок вирішив пройти тест на коронавірус. Він виявився позитивним", — зазначав блогер.

Чоловік зробив КТ легень та госпіталізували у лікарню, в якій він був вражений станом палат та взагалі медицини.

"На наступний день я поїхав робити КТ. Мені призначили лікування і стали наполягати на госпіталізації. Це окрема історія, тому що зараз там йдуть ремонтні роботи, лікарня повністю набита людьми, деякі з них живуть у коридорі. Харчування ніякого немає, паперу немає, столових приладів теж немає! Мене ніхто про це не попереджав. Медицині в нашій країні буде присвячений окремий пост - що вже там, вона це заслужила", - зазначив блогер.

Та він прийняв рішення повернутися додому, де продовжив самоізолюватися та лікуватися.

"Мені призначили курс лікування і сказали, що потрібно його продовжувати. Далі кисневий апарат для дихання, так як у мене низький рівень кисню (хоча я вважаю, критичним він вважається після 90, у мене ж 94-96 це цілком дозволено для лікування вдома, лікар в приймальні мені сказав теж саме. Беручи до уваги всі ці фактори, я приймаю рішення, що мені буде зручніше і комфортніше перебувати на дистанційній опіки у себе вдома, де у мене є всі умови для нормального лікування. Зрештою я завжди можу звернутися в потрібні служби. Та й вдома, так би мовити, і стіни лікують. Мій стан стабільний", - такі останні речення написав Стужук у блозі.


photo5211023003956129975.jpg


photo5211023003956129976.jpg

Вночі стало відомо, що він пережив клінічну смерть. Його стан медики оцінювали як тяжкий. До лікарні поїхала його колишня дружина, блогерка Софія Стужук.

"Коронавірус не є небезпечним для абсолютно здорових людей, але у Діми були проблеми з серцем, ось і ускладнення сталося. Його серце не справляється, і Діма пережив клінічну смерть", — розповідала Стужук в сторіс.

стужук.png

Дмитро Стужук

16 жовтня Дмитра Стужука не сталоПопередня причина - ускладнення на серце від коронавірусної хвороби. 

Вийти в ефір