Останні новини

Прославив Україну на весь світ: у Києві вшанують пам'ять мецената та науковця Богдана Гаврилишина

17 жовтня в парку Шевченка у Києві вшанують пам'ять економіста, громадського діяча, мецената, колишнього члена Римського клубу Богдана Гаврилишина. 19 жовтня йому виповнилося б 94 роки. 

Про це повідомляє "Вечірній Київ".

"О 12 годині приносьте хризантеми у горщиках, щоб разом прикрасити ними пам'ятну клумбу у парку. Колір квітів, їхній розмір та кількість горщиків – за вашим бажанням", - говорять організатори акції з Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Хлопчик з українського села (народився в 1926 році), під час Другої світової війни був вивезений з сім'єю до Німеччини. Після війни йому з рідними вдалося перебратися до Канади, де працював лісорубом у Північному Онтаріо і розносив пиво в барі Торонто.

picture2_bogdan-gavrilishi_306890_p0.jpg

Фото: В'ячеслав Головін

Майже тридцять років Богдан Гаврилишин присвятив Міжнародному інституті менеджменту МІМ-Женева. Обіймав посади директора з навчання, директора Інституту, почесного науковця.

1990 року заснував Міжнародний інститут менеджменту в Києві. 

Ось лише ключові міжнародні регалії та досягнення Богдана Гаврилишина:

  • фундатор Світового економічного форуму в Давосі;
  • дійсний член Римського клубу;
  • консультант великих міжнародних компаній;
  • проводив семінари, головував на конференціях, читав лекції в університетах більш ніж 70 країн;
  • автор більш ніж 100 статей з менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного та політичного середовищ;
  • Ph. D. (доктор філософії-економіки) у Женевському університеті (1976 р.)

Крім того, був членом "Пласту" - Національної скаутської організації України. Один з учасників ініціативної групи "Першого грудня".

У 2010 році заснував Благодійний фонд Богдана Гаврилишина, місією якого була підготовка критичної маси молодих українців, які на власному досвіді вивчили як функціонують найкращі країни Європи, та зможуть утворити критичну масу людей, яка трансформує Україну. З 2017 року основні програми фонду були підтримані Благодійним фондом родини Богдана Гаврилишина, створеного дружиною та дітьми пана Богдана. З життя пішов у 2016 році. 

Зазначається, що біля каменя, встановленого на його честь - посадять квіти.

Нагадаємо, 14 жовтня виповнилося 80 років з дня народження відомого українського актора театру та кіно, народного артиста України Леся Сердюка. Він став утіленням образу "мужнього" українця, войовничо-гордовитого, відданого справі, Батьківщині і товариству.Вийти в ефір