Останні новини

Проти політики капітуляції: у Києві попрощалися з ветераном, який підпалив себе на Майдані

17 жовтня на Майдані Незалежності більше сотні людей прийшли попрощатися із загиблим ветераном АТО Миколою Микитенком. Чоловік в ніч проти 11 жовтня підпалив себе в центрі міста. На ньому була військова форма й нагороди. Військовий отримав 97% опіків тіла. 14 жовтня він помер у лікарні. Акт самоспалення був протестом проти політики влади щодо ветеранів.

Про церемонію прощання повідомляє "Укрінформ".

На Майдані Незалежності прощаються з ветераном АТО Микитенком

17 жовтня на місці, де 11 числа Микола Микитенко підпалив себе, зібралися більше сотні співчуваючих. Серед них була й донька загиблого Юлія, яка звернулася до натовпу:

"Я, його донька, говоритиму від його імені. Він дуже любив життя, історію, Київ, писав вірші", - згадувала військова.

Жінка також закликала владу почути ветеранів, адже вчинок її батька був актом протесту проти політики, яку очільники держави проводять стосовно військових на звільненні. 

На проводах Микитенка були присутні рідні, ветерани АТО, активісти й просто кияни. Люди принесли квіти до місця самоспалення чоловіка. Ветерана поховають у Житомирській області.

Нагадаємо:

  • Стала відома особа чоловіка, що вночі 12 жовтня підпалив себе на Хрещатику. Ним виявився АТОвець Микола Микитенко, що перед цим писав пости у пошуках підтримки в Facebook.
  • Військовий Микола Микитенко, який підпалив себе на Майдані Незалежності, помер 14 жовтня у лікарні. Останні дні він був у комі.

Вийти в ефір