Останні новини

Стало відомо, як зараз живуть постраждалі курсантки, яких збив п'яний майор

Стало відомо, як зараз живуть постраждалі курсантки, яких в кінці серпня збив на машині п'яний майор ЗСУ.

Про це стало відомо з сюжету на телеканалі "Україна". 

Тетяна Миколаєва

Тетяна пересувається на милицях. Після аварії дівчині ампутували праву ногу. Вона лікується в Ірпінському військовому госпіталі. Дівчина багато посміхається і ставиться до ситуації, що склалася, як до випробування. Отримані травми підштовхнули Тетяну до думок про зміну кваліфікації. Якщо раніше вона хотіла стати невропатологом, то тепер виникла ідея спробувати себе реабілітологом. Дівчина каже, що тепер точно зможе стати лікарем, який розуміє своїх пацієнтів.

Олександра Гуй

Олександра перебуває на лікуванні в Німеччині. Через те, що сталося, дівчині ампутували ліву ногу, а її права нога дуже сильно пошкоджена. Дівчина в лікарні хоче дистанційно вивчити німецьку і піти вчитися на анестезіолога. Водночас Олександра не збирається відрікатися від своїх основних цілей. Зараз постраждала найбільше сподівається отримати протез, який їй пообіцяли надати в Міноборони.

Галина Ніколіна

У постраждалої Галини зламані обидві ноги, а на її правій нозі ще й розірвані зв'язки. Наразі вона реабілітується після чергової операції. Каже, що продовжує ставити перед собою високі цілі. Дівчина вже пробувала ходити. Вона потихеньку стає на ноги за допомогою спеціальних допоміжних повзунків. В майбутньому вона збирається відновити заняття спортом.

Нагадуємо, що в кінці серпня на території київської військової частини А1937 на вулиці Зоологічній п'яний майор Володимир Холодний збив на машині групу курсанток. 46-річного винуватця після ДТП на два місяці посадили на гауптвахту. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років. Незабаром батьки покалічених курсанток розповіли, що ті знаходяться у важкому стані. Як виявилося, майор ЗСУ випивав на території військового училища і навмисно наїхав на студенток.

Вийти в ефір
30.10