Явка та порушення
Явка станом на 8:00
Явка станом на 8:00
0 %
Порушення станом на 8:30
Порушення станом на 8:30
8

Останні новини

Тато трьох: що відомо про блогера, який помер від ускладнень після коронавірусу

"Тато трьох", "Чоловічий світ" та "бізнесмен". Так про себе у своєму інстаграм написав відомий блогер Дмитро Стужук. 16 жовтня його серце не витримало ускладнень від коронавірусу. Чоловік помер у лікарні, не приходячи до тями.

Kyiv Live нагадує, чим займався та прославився блогер.

DOSSIER-УКРАИНКИЕ-СМИ_ЧС_37797.jpg

Чоловік народився у місті Прилуки, що знаходиться на Україні в Чернігівській області.

Зі своєю колишньою дружиною Дмитром познайомився в тренажерному залі. Після знайомства чоловік попросив її зателефонувати йому на мобільний, однак, вона схитрувала і не стала цього робити. Дмитра це не зупинило - він дочекався, поки Софія вийде з клубу і вирішив проводити до будинку. Розговорившись, дівчина зрозуміла, що такого хлопця вона відпустити не може, і вони почали зустрічатися. Через деякий час молоді люди одружились. У пари було троє дітей. Дмитро був старший за Софію на 10 років.

1cd29ee5fe55d1a1b939197cca07e667.jpg

За словами Дмитра, батьківство для нього - величезна відповідальність:

Батьківство - це велика відповідальність. Приклад нашої поведінки закладає модель поведінки дітей в їх дорослому житті. Так нехай це буде такий приклад, який буде приносити і нашим нащадкам радість і добро.

Яким конкретно бізнесом займається чоловік невідомо. 

Блогер часто демонстрував в Instagram своє підкачене тіло. Дмитро багато часу проводив у залі для підтримання форми:

“Кожен раз, коли я виходжу із залу, я відчуваю себе заново зводилися, і весь негатив розсіюється разом з приємною втомою в тілі”.

DOSSIER-УКРАИНКИЕ-СМИ_ЧС_37796.jpg

Нагадаємо, 16 жовтня, від ускладнень коронавірусу помер відомий київський Instagram-блогер Дмитро Стужук. Його колишня дружина блогерка Софія Стужук виклала допис на своїй сторінці у соцмережі. Новина сколихнула увесь Insta-світ, слова співчуття почали висловлювати як відомі блогери, так і звичайні користувачі мережі.


Вийти в ефір