Останні новини

Треба домогтися автоматичного зняття показників, щоб не було "здвоєнних" платіжок: Діана Гранцева про проблему ЖКП в Києві

Важливою повісткою дня у Києві є питання житлово-комунальних проблем. Зокрема, ціна на комунальні послуги. Аби зменшити суму платіжки, політикиня Гранцева пропонує навести лад у розрахунках.

Про ці та інші лайфаки самовисуванка на посаду мера розповіла у прямому ефірі Kyiv Live.

"Коли монополісти пишуть фінальну суму, дуже часто у ній є таке поняття як задвоєння платежів. І врешті-решт, людина переплачує. Міська влада має домогтися від монополістів автоматичного зняття показників. Тоді людина буде сплачувати лише за те, що використала", - сказала Гранцева.

Ці коефіцієнти вводять спеціально, аби запаморочити голову споживачам, впевнена самовисуванка. 

Інше питання - проблема ЖЕДів у Києві. Реформа ОСББ була дуже "рожевою", але зараз деякі будинки потрібно вмовляти їх створити, задля вигідної програми енергоефективності, жаліється Гранцева.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_SzPtVUXP80" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, крім центральних вічно проблемних магістралей, у столиці є проблема із домовими дорогами. У ситуації коли біля під'їздів яма на ямі, місто у всьому винуватить мешканців.

Вийти в ефір