Останні новини

Туалет за мільйон: комунальне підприємство Київради віддало тендер компанії з ознаками фіктивності

Комунальне підприємство Київради провело ремонт громадського туалету, віддавши тендер на більш ніж 1 мільйон гривень фіктивній компанії.

Про це повідомляє видання 

В системі  (Prozorro) видно, що КП “Плесо”, в серпні 2020 року, уклало договір на проведення капітального ремонту громадського туалету зони відпочинку “Центральний”. Замовник уклав договір з компанією ТОВ “АБК Престіжбуд”.

Керівництво КП робило все для того, щоб не допустити проведення повноцінного відкритого тендеру та отримання максимально адекватної ціни.

Тендерним комітетом двічі скасовував відкритий тендер:

• У першому випадку через грубі помилки в документації 

• Другий тендер скасований через дрібних невідповідностей в тендерних документах учасника, які полягали у відсутності номера, або дати надання учасником довідки.

При проведенні тендеру вдруге, в ньому взяли участь лише дві компанії, серед яких був і майбутній переможець.

Врешті-решт тендер провели втретє, але вже по переговорній процедурі та уклали договір з ТОВ “АБК Престіжбуд” вартістю в 1,156 мільйона гривень. 

“АБК Престіжбуд” було фігурантом кримінального провадження № 12015000000000630 за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст. 28 ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 212 КК України. Розслідуванням встановлено що компанія входить до групи 

транзитно-конвертаційних підприємств, і має всі ознаки фіктивності.

Нагадаємо,14 жовтня народний депутат Гео Лерос зробив одразу декілька гучних заяв. Зокрема, він зазначив, хто займався списками у Київраду та виклав у мережу зміст документів з комп'ютера Дениса Комарницького.

Вийти в ефір