Останні новини

У Києві через будівництво багатоповерхівки руйнується дореволюційний житловий будинок

Дореволюційний будинок у Києві за адресою вулиця Володимирська, 93 опинився у аварійному стані. Жителі кажуть, що це через будівництво нової багатоповерхівки по-сусідству.

Про це повідомляє “Хмарочос”.

08_big.jpg

Джерело: wikimapia.org

За словами жительки будинку Ксенії, їх обманюють обіцянками викупити квартири, але забудовник продовжує бити палі, через що почалось руйнування будинку.

Вона розповіла, що на початку будівництва забудовник обіцяв компенсувати ремонт у квартирах будинку на Володимирській, 93. Навесні будинок став у прямому сенсі руйнуватися - з’явились тріщини на стінах та стелях.

Тоді жителі почали намагатись зупинити будівництво, а на початку літа домовились із забудовником про викуп квартир, який мав відбутися орієнтовно 20 вересня.

“Проте вже до 20 вересня вони передумали та заявили, що поки не готові викупити квартири”, – розповідає Ксенія.

У КМДА та поліції на звернення мешканців поки що не реагують. За словами юристів, дії забудовника – це умисне пошкодження чужого майна, що є кримінальною справою.Жителі будинку також підготували та направили претензію “для того, щоб у разі чого через суд зупиняти будівництво”.

Нагадаємо, на Микільській брамі поновили будівельні роботи, проте вони проходять без інформаційного щита та громадського обговорення. Будівельна діяльність ведеться без паспорту об'єкту, а можливо і без погодження компетентних органів. 

Вийти в ефір